Alginátové masky

Řasy se používají k výrobě fransouzských alginátových masek a zábalů které rostou v Bretani v oblasti vod Natura 2000, které jsou přísně chráněny ekology. Příroda nám dává možnost čerpat z jeho bohatství.

                                    Fotolia_76116424_S

Mnoho druhů řas má fantastické léčivé vlastnosti anti-aging se v kosmetice používá celá řada v průmyslových odvětví. Řasy a mořské trávy se používají v lázeňských a kosmetických salonech v podobě čistého mikronizovaného produktu v maskách na obličej, zábalech amaskách na obličej a tělo. Masky obsahují velké množství účinných látek, které zaručují perfektní výsledek po ošetření

Proč jsou masky z mořských řas tak výjmečné?

Dlouho tuhnou tato vlastnost zajišťuje velké pohodlí během přípravy a vykonávání ošetření pokožky. Není třeba pospíchat ( jako u většiny masek tohoto typu!).

Jsou velmi účinné, některé se odkládají na několik minut, aby se důkladně propojily s vodou a zvětšily svůj objem (vyrostly). Maska připravená k použití má dokonale hladkou konzistenci, skvěle se nanáší špachtličkou nebo štětečkem.

Většinu masek můžete připravit se studenou nebo teplou vodou. Rozhodnutí, zda ošetření pokožky vykonáváme za tepla nebo za studena je jen na Vás!

Pokožka je po odstranění masky typu ,,za studena nebo za tepla" nevyžaduje dočištění. Stahuje se jedním pohybem, nenechává bílé stopy na pokožce. Účinnost působení všech masek je velmi vysoká a často předčí i naše očekávání.

Jsou to přírodní produkty vyvinuté pro profesionální ošetření v lázeňských (wellness & spa) a kosmetických salonech. Neobsahují konzervační látky. Neobsahují zbytečné přísady, zahušťovadla, plnidla.

Nabízíme masky v malém i velkém balení ( 20 g, 150 g, 250 g, 500 g a 1000 g pro wellnes je balení v 1000 g, 3000 g, 5000 g).

 
80
29801802980
Značky

Stránka 1 z 9 - 150 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 9 - 150 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.Další informace