Alginátové masky

 AG_Baner_FB_18_03_MATRIXYL_CZ                                               

                                                           

Řasy se používají k výrobě fransouzských masek a zábalů které rostou v Bretani v oblasti vod Natura 2000, které jsou přísně chráněny ekology. Příroda nám dává možnost čerpat z jeho bohatství.

Mnoho druhů řas má fantastické léčivé vlastnosti anti-aging se v kosmetice používá celá řada v průmyslových odvětví. Řasy a mořské trávy se používá v lázeňských a kosmetických salonech v podobě čistého mikronizovaného produktu v maskách na obličej, zábalech a maskách na obličej a tělo. Masky obsahují velké množství účinných látek, které zaručují perfektní výsledek po ošetření

Proč jsou masky z mořských řas tak výjmečné?

Dlouho tuhnou tato vlastnost zajišťuje velké pohodlí během přípravy a vykonávání ošetření pokožky. Není třeba pospíchat ( jako u většiny masek tohoto typu!).

Jsou velmi účinné, některé se odkládají na několik minut, aby se důkladně propojily s vodou a zvětšily svůj objem (vyrostly). Maska připravená k použití má dokonale hladkou konzistenci, skvěle se nanáší špachtličkou nebo štětečkem.

Většinu masek můžete připravit se studenou nebo teplou vodou. Rozhodnutí, zda ošetření pokožky vykonáváme za tepla nebo za studena je jen na Vás!

Pokožka po odstranění masky typu ,,za studena nebo za studena" nevyžaduje dočištění. Stahuje se jedním pohybem, nenechává bílé stopy na pokožce. Účinnost působení všech masek je velmi vysoká a často předčí i naše očekávání.

                                                lyzeczka-proszek

 
95
32951953295
Značky

Stránka 1 z 9 - 161 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 9 - 161 položek celkem