Kosmetické workshopy

Barevná teorie & pigmentologie OSTRAVA

file

Jedná se o zcela unikátní kurz, který v ČR nemá obdoby.

Unikátní seminářový vzdělávací blok doplnění o praktické pokusy, tak abyste správně pochopili barevnost pigmentů a správné určování odstínů. Doporučujeme si přivést pigmenty, se kterými pracujete pro praktické pokusy a kompletní rozbor. 

Budete mít možnost si namíchat vlastní odstín pigmentu ;)

NÁPLŇ KURZU

Rozbor pigmentů - detailní rozbor složení (naučíte se číst složení každého pigmentu), jak složení ovlivňuje výsledek, UV stabilita jednotlivých složek, rozdílnost v koncentraci (praktické pokusy).

Míchání hnědé – primární, sekundární a terciální barvy a teorie míchání. Určování barevné teploty hnědé, míchání různých intenzit a teplot včetně praktických pokusů. S různých oxidů si umícháte vlastní barvu pigmentu. 

Fitzpatrick - správné určení typu pleti dle Fitzpatrikovy škály, detailní rozbor pleti a barviv v ní, které ovlivňují barevnost PMU, správná hloubka PMU a zobrazení na povrchu. Barevnost a teplota kůže vs. zvolení správného pigmentu. 

Rty - studené rty a jak si s nimi poradit, doporučené odstíny pro tetování rtů, barevná hodnota červené + kterým barvivům se v pigmentu vyvarovat. 

Cover up & opravy – ověřené postupy oprav starých PMU, určení rozsahu opravy, co lze opravit a co odstranit, oxid titaničitý a jeho následky. 

Zdravotní komplikace související s PMU a tetováním – detailní proces hojení, zánětlivé procesy, co se děje v podkoží v průběhu hojení, komplikace během i po ošetření, trvalé následky, alergie, shluky, migrace... 

Pigmenty Fleiš Academy + Fleiš Academy Expert Series - kompletní informace a vytvoření vzorníku, rozdíly oproti ostatním pigmentům na trhu. 

Možnost nakoupení pigmentů a vyzkoušení přístroje Fleiš machine. 

DÉLKA KURZU - Jednodenní školení.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZU - 05.06.2021 v prostorách KAMAK cosmetics, Martinovská 3285/36f, Ostrava-Martinov

ORGANIZÁTOR: Kateřina Zacharová 774 988 000
ŠKOLITEL: Veronika Fleišer

CENA  1.900 Kč vč. DPH 
V ceně kurzu jsou veškeré pomůcky pro praktické pokusy, oběd, občerstvení.